Luni - Vineri 9:00 - 19:00

Retelistica & Supraveghere Video CTC Union

CTC Union

Media convertor CTC Union Union ( FMC-10/100W/SC20A ), FE la FO, SM...

 
in stoc depozit
165,77 lei
CTC Union

Media convertor CTC Union ( FMC-10/100W/SC20B ) FE la FO, SM WDM B,...

 
in stoc depozit
165,77 lei
CTC Union

Media convertor CTC Union ( FIB1-10/100S/ST15F ) FE la FO, SM,...

 
in stoc depozit
261,92 lei
CTC Union

Media convertor CTC Union ( FMC-10/100W-SC80B ), FE la FO,...

 
in stoc depozit
1.402,13 lei
CTC Union

Cartela mediaconvertor CTC Union, singlemode, WDM tip A, 20Km

 
in stoc depozit
342,99 lei
CTC Union

Cartela mediaconvertor CTC Union, SM 50Km, In-band managed

 
in stoc depozit
417,30 lei
CTC Union

Multiplexor CTC Union, 4xE1+ 1 Fast Ethernet fiber slot (SFP)

 
in stoc depozit
1.845,21 lei
CTC Union

Cablu X21 male pentru G703-FE1A, CTC Union

 
in stoc depozit
51,77 lei
CTC Union

Modul 4V35, CTC Union

 
in stoc depozit
564,19 lei
CTC Union

Convertor Ethernet - V.35/X21 sincron, CTC UNION

 
in stoc depozit
905,99 lei
CTC Union

Media convertor CTC Union 20 km 2-port 10/100Base-TX to...

 
in stoc depozit
434,45 lei
CTC Union

Media convertor CTC Union 20 km 2-port 10/100Base-TX to...

 
in stoc depozit
451,59 lei
CTC Union

Media convertor CTC Union ( FMC-10/100W-SC60A ) FE la FO, SM WDM A,...

 
in stoc depozit
554,92 lei
CTC Union

Media convertor CTC Union ( FIB1-10/100S/SC50F ) FE la FO,...

 
in stoc depozit
560,59 lei
CTC Union

Media convertor CTC Union ( FIB2-10/100W/SC20AF ) , Single-Mode,...

 
in stoc depozit
473,95 lei
CTC Union

Media convertor CTC Union ( FIB2-10/100W/SC20BF ), Single-Mode, FE...

 
in stoc depozit
586,84 lei
CTC Union

Media convertor CTC Union ( FMC-10/100W-SC80A ), Single-Mode, FE...

 
in stoc depozit
685,16 lei
CTC Union

Media convertor CTC Union ( FMC-10/100W-SC60B ), Single-Mode, FE...

 
in stoc depozit
1.032,84 lei

Retelistica & Supraveghere Video CTC Union Online

Produsele din oferta Vexio din categoria Retelistica & Supraveghere Video CTC Union au preturi cuprinse intre 4 RON si 3.567 RON si au urmatoarele specificatii: Producator: CTC Union. Comanda online de la Vexio.ro produse la oferta din categoria Retelistica & Supraveghere Video CTC Union dar prinde si alte promotii speciale la produsele cu aceleasi caracteristici: Producator: CTC Union. Oferta magazinului online Vexio la Retelistica & Supraveghere Video CTC Union cu Producator: CTC Union cuprinde 81 produse. Comanda telefonic sau direct pe site produsele Vexio din categoria Retelistica & Supraveghere Video CTC Union cu urmatoarele filtre selectate: Producator: CTC Union.